2011 iç çamaşırda leopar desen modası

 

Magicform’un 2010-2011 Kış Koleksiyonunda yer alan leopar deseni ile tasarladığı iç çamaşır takımları, uyku gözlükleri ve dantelli bacak bantları ile stilinizi dışa vurun…

 

2011 leopar desenli iç çamaşırları

Magicform 2010-2011 Kış koleksiyonunda, dış giyimin vazgeçilmez deseni olan leoparı, siyah ve sarı, kahverengive mavi renklerle iç giyimde yorumladı. Vahşi doğanın renkleri ve desenleri, kadın vücüdunda dantel ve satenin kombinasyonu ile hayat bulurken leopar resimli tasarımlar ise, turkuvaz ve kahverenginin egemenliğinde.

Farklı göğüs ölçüleri ve formları için hazırlanan sütyenler, 3 değişik alternatifli külot kesimleri, ipek baby doll’ler, bodyler, uyku gözlüğü ve bacak bandı gibi aksesuarlar ile tamamlanan koleksiyonda, markanın Baş Tasarımcısı Gamze Civelekoğlu, kadının egzotik iç dünyasının dışa vurumunu işledi. Cesur, kendine güvenen ,yüksek enerjileri ile doğa ile bir olan kadından ilham alınan koleksiyonda siyah ve sarı leopar desenli tasarımlarda, siyah danteller ağırlıklı olarak kullanılırken, leopar resimleri body ve takımlarda işleme olarak hayat buldu.


2011 leopar desenli iç çamaşırları

 

2010-2011 Kış

MUSE  "ilham veren tanrıça " teması ile tasarlanan 2010-2011 Sonbahar/Kış koleksiyonunun fotoğraf çekimleri, Paris’in romantik atmosferinde, Champs-Elysées’deki Lanchaster Otel’in Marlene Dietrich Suit’inde yapıldı. 1930’larda Paris’te yaşayan efsanevi aktrisin anısına hazırlanan suitin dekorasyonu, MAGICFORM İç Giyim’in “MUSE” Koleksiyonu ile birleşti. Markanın Eş Başkanı Handan Ercengiz’in önderliğinde15 kişiden oluşan ekibin 2 günlük keyifli çalışmasında, markanın sezon modeli olan uluslararası kapak kızı Natalia Belova’yı, yurtdışında bir çok önemli projelere imza atan Bruno Juminer fotoğrafladı.


Dişiliği, sanatın naif özü ile beraber ön plana çıkartan “MUSE” Koleksiyonunda, özel olarak üretilen yumuşacık danteller, saf ipekler, satenler ve farklı dokulardaki kumaşlar, ekru, vizon ve pudra pembesi ile, tanrıçanın sihirli dokunuşlarıyla hayat buldu.

Sezonun sürprizi, saf ipekten tasarlanan uzun gecelikler, sabahlıklar ve iç çamaşırı takımları. Pudra pembesi, siyah ve ekru renklerde kullanılan ve kadın vücudu ile en uyumlu kumaş olarak adlandırılan ipek, tene değdiği andan itibaren yarattığı hoş duygusu ile MAGICFORM kadınının vazgeçilmezi olmaya aday.

Koleksiyonda, her dönemin rengi olan siyah, dantel ve satenin uyumu ile farklı kesimlerdekisütyen ve külot takımlarla birleştirilirken, brode ve taşların renk üzerindeki dansı, tasarımların doğasını vurguluyor. Ekru ile pudra pembesinin, siyahla beyazın uyumu ise dantellerle, uçuşan ipek ve drapeli ayrıntılarla bütünleşiyor.

Göğüsleri 2 bedene kadar büyük gösteren su dolgulu sütyeni ve kupları bastırmadan ve şık tasarımlarından ödün vermeden tasarladığı minimiser sütyenleri ile MAGICFORM her sezon olduğu gibi, 2010-2011 Kış sezonunda da kadınların en yakın sırdaşı olacak.

Her kadının içindeki tanrıçayı dışarı çıkartmak istediklerini söyleyen markanın Baş Tasarımcısı Gamze Civelekoğlu, bu sezonun, tarzını ortaya koymaktan çekinmeyen kadınların dönemi olacağını vurguladı.

İç çamaşırı sıfatından çıkıp, artık dış giyimde de kullanılan büstiyerler özellikle siyah rengin ve incecik işlenmiş dantelin zerafetiyle sezona sıcacık bir gönderme yapıyor.  Kamufle edilmek istenilen bölgeler için farklı kesimlerde, renklerde ve kumaşlarda tasarlanan korseler ise, kadın vücudununu rahatsız etmeden nasıl toparlanabileceğinin canlı kanıtı olarak sezona damgasını vuruyor.

Güçlü ve kendine güvenen kadını romantik bir şehirliye dönüştüren koleksiyondaki dantel ve uçuşan ipekli kumaşlarla tasarlanan şık ve uzun gecelikler ve sabahlıklar, marka için özel olarak hazırlanan ince topuklu terliklerle kombinleniyor. Tasarımlarda antik tanrıçaların drapeleri,  ipek ve saten ile yeniden yorumlanıyor.

Markanın Eş Başkanı Handan Ercengiz, “Her kadın tıpkı bir ilham perisi gibidir. MAGICFORM kadını bu sezon kendini farkına varmanın heyecanını yaşayacak. Farkındalığın doruk noktasına çıkacağı bir sezon diliyorum” diyor.

MAGICFORM ürünlerini, Nişantaşı Valikonağı Caddesinde ve yeni açılan Kanyon AVM  mağazasının yanısıra Boyner ve Debenams mağazalarında bulabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

spotlight

WAKKOEv Tekstili

spotlight

WAKKOErkek Giyim

spotlight

WAKKOBayan Giyim

spotlight

WAKKOistediğiniz tasarımalar