2011 Moda Renkleri

 

 

Bu renklerin arasında kırmızı ve deve tüyü(taba) renkler daha ön plana çıkıyor. Dünyanın önemli trend otoritelerinden birisi olan " İntercolor " sezonun renkleri ve trendleriyle  ilgili bir toplantı yaptı. Bu toplantıdan,  dünyanın içinde bulunduğu karamsar tablonun, tasarımcıların umut ve yenilik aşılamak amacı ile yaptıkları tasarımlarda canlı renkleri ve canlı makyajı bu yıl kullanacakları yapılan açıklamalar arasındadır.

 

 

 

Ama unutulmamalı ki moda kendimize yakışanı giymektir. Size verdiğimiz blgiler ışığında kendi dolabınızda bulunan kıyafetleri kombine ederek gün

ü yakalama şansına sahipsiniz.

Değişik defillerden Kreasyonları Görerek Kendi Modanızı I WAKKO I Ayrıcalığını Tercih ederek Yaşamanız.

 

WAKKO Moda Renkleri

 

WAKKO Moda Renkleri

Siyah 2011 Sonbahar Kış Moda rengi: Sonbaharın ve kışın favori rengi tabii olarak her zaman olduğu gibi siyah renktir. Mevsim soğuğundan korunmak ve daha zarif görünmek için siyah kurtarıcı rengimizdir. Üstelik Bizi daha ince gösterir!  Esasında siyah kış mevsiminin klasikleşmiş rengi ve bu yüzden ne tasarımcıların ne de biz moda takipçilerinin kolay kolay bu renkten vazgeçemeyeceği ortata.

Beyaz 2011 Sonbahar Kış Moda rengi: Siyah rengin tamamlayıcısı olan renk elbette ki beyaz renktir. Coco Chanel’in tüm dünyaya tanıttığı bu iki rengin birbiri ile uyumu, moda dünyasında Coco Klasikleri olarak yerini aldı. Coco Chanel; Siyah pantolonu, beyaz gömleği ve inci kolyesi ile içimizde yaşayacak daimi stil ikonumuz. Bu kış mevsiminde de ağırlıklı olarak onun izinden yürüyeceğiz. Nerdeyse Her giyenin üstüne yakışan bu uyumu kullanmamak olmazdı zaten.

WAKKO Moda Renkleri 2011

Bej 2011 Sonbahar Kış Moda rengi: Asaletin rengidir bej, aynı zamanda lüksün ve kaltenin de sembolüdür. Sessiz, sakin ve abartıya kaçmadan özgüveni yansıtır. Gece kadar karanlık gözleri aydınlatan pembemsi bej dudaklar, parlaklığı ve dolgunluğuyla modern kadının en önemli baştan çıkarma silahı oluyor.

WAKKO Moda Renkleri 2011

 

WAKKO Moda Renkleri 2011

Mavi 2011 Sonbahar Kış Moda rengi: Dünyanın hakim rengi olan mavi çekingen bir renktir. Dinlendiriciliği ve edilgenliği anlatır. Koyu tonlarda ya da yoğun olarak kullanıldığında moral bozan, kasvet veren, açık tonlarda ya da beyazla karışık kullanıldığında, yatıştırıcı ve güven veren bir etki oluşturur.Vücudumuzda boğaz bölgesini yansıtan bir renktir. Mavi renk gökyüzünün ve geniş ufukların, denizin simgesidir. Sınırsızlığı ve uzak bakışlılığı simgeler. Huzuru temsil eder ve sakinleştirir. Araplar mavinin kan akışını yavaşlattığına inanır, nazar boncuğu o yüzden mavidir. Batıda intiharları azaltmak için köprü ayaklarını maviye boyarlar. Duvarları mavi olan okullarda çocukların daha az yaramazlık yaptığı saptanmıştır.

WAKKO Moda Renkleri 2011

Kahverengi 2011 Sonbahar Kış Moda rengi: Sonbaharın renklerinden olan kahverengi genellikle örgü tasarımlarda kullanılıyor. Geometrik desenler, bunları yer yer kullanma, iri örgüler çok moda. Elbise kesimleri yine vücut hatlarını göstermemeyi, kadınları gizemli kılmayı amaçlıyor.

WAKKO Moda Renkleri 2011

Yeşil:Sessizliği anlatır. Duygusal olarak bizi en çok etkileyen bir organımız olan kalp organının , bu rengin yaydığı enerji alanında olduğu düşünülür. Doğanın ve baharın rengidir. Güven veren bir renktir ve yaratıcılığı körükler. Yeşil rengin etkisiyle kışın kasvetini üzerinizden atabilir ve bahar coşkusunu yaşayabilirsiniz.

 

WAKKO Moda Renkleri 2011

Gri 2011 Sonbahar Kış Moda rengi: 2010- 2011 sezonunda en fazla ön plana çıkan renklerden biri de GRİ olacak. Sonbahar ve çamurlu bir kış mevsimi için grinin en ideal renk olduğunu söyleyebiliriz. Grinin metalik tonlarda, gümüş renginde, mat tonlarda olması hiç önemli değil. Farklı tonlarda ve kumaş dokularında üretilmiş olan bluzlar, gece elbiseleri, ceketler, eldivenler, şapkalar ve aklınıza gelebilen tüm kıyafet ve aksesuarlar bu sezon çok moda olacak. Ayakkabı, çanta ve aksesuararda gri rengin akimiyeti ön planda olacak. Mchael Kors da sadece gri rengin hakim olduğu grayscale adında bir koleksiyon hazırladı ve bir çok tasarımcı gri renge koleksiyonlarında daha fazla yer vermeye başladı.

WAKKO Moda Renkleri 2011

Turuncu 2011 Sonbahar Kış Moda rengi: Bu sonbaharda her vitrinde ve her koleksiyonda rengarenk elbiseler görmeniz mümkün. Bunların en dikkat çekeni turuncular. İnsanın canını portakal çektiren bu capcanlı renk, bu kış soğuk ve kasvetli havalarda içimizi ısıtacak.

WAKKO Moda Renkleri 2011

Pembe 2011 Sonbahar Kış Moda rengi: Kırmızı ile beyazın birleşmesi ile elde edilen pembe renk, kırmızı gibi canlılık verir ama daha yumuşaktır. Neşe ve mutluluk veren bir renk olan Pembe aynı zamanda hayallerin ve aşkın rengidir.Sezonda canlı pembelerin yanı sıra inci pembeleri de göreceğiz. Makyaj modasında ise parlak şeftaliler, pembe ve fildişi tonları geleneksel yazdan kalma bronz tonlarının yerini alarak cildinize hafif ve kendiliğinden sağlıkla ışıldayan bir görünüm kazandırıcak

WAKKO Moda Renkleri 2011

2010-2011 Modasında Dore

 

WAKKO Moda Renkleri 2011

Kırmızı 2011 Sonbahar Kış Moda rengi: Kırmızıdan bir türlü vazgeçemiyoruz. Çünkü o renlerin en cesurudur, en seksi ve en romantiğidir. Kırmızı rengin, asi ve kendine güvenen cesur kadınların rengidir kuşkusuz.Eğer  Kendinize güveniyorsanız, siyahın zerafetine biraz da kırmızının tutkusunu katarak özgür ve güçlü bir kadın imajı çizebilirsiniz.

WAKKO Moda Renkleri 2011

 

 

WAKKO Moda Renkleri 2011

Sarı 2011 Sonbahar Kış Moda rengi: Sarı renk sıcak bir renk olmakla birlikte, yeşile kaçan tonları soğuk bir renk gibi algılanmaktadır. Bu nedenle, sarı canlılık ve neşenin rengi olduğu kadar, yaprakların sarardığı hüznün ve sonbahar mevsimin en güzel rengidir. Bu iki zıt etkiyi de içinde barındırdığı için insanda duygu ve zihin karışıklığına neden olabilmektedir. Renk kontrastları başarılı bir şekilde kullanıldığında doğa ile uyumlu ve natürel bir görüüm sağlar.

WAKKO Moda Renkleri 2011

2011 Kış Renkleri

WAKKO Moda Renkleri 2011

2010- 2011 Kış Modası

WAKKO Moda Renkleri 2011

2011 Renkleri

WAKKO Moda Renkleri 2011

2011 Modasında Renkler

 

WAKKO Moda Renkleri 2011

2011 Modasında Taba Rengi

WAKKO Moda Renkleri 2011

 

WAKKO Moda Renkleri 2011

 

spotlight

WAKKOEv Tekstili

spotlight

WAKKOErkek Giyim

spotlight

WAKKOBayan Giyim

spotlight

WAKKOistediğiniz tasarımalar